آموزش ساخت بازی موبایل واقعیت مجازی در یونیتی

آموزش ساخت بازی موبایل واقعیت مجازی در یونیتی

آموزش ساخت بازی موبایل واقعیت مجازی در یونیتی

در این قسمت آموزش ساخت بازی های واقعیت مجازی (Virtual Reality) برای شما قرار دادیم. ویدئو اول مربوط به ساخت یک برنامه آسان با این قابلیت موتور یونیتی است. در این ویدئو شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک برنامه تور مجازی بسازید. سطح آموزش، مقدماتی است و مدت زمان آن 20 دقیقه به زبان انگلیسی می باشد.

آموزش ساخت بازی موبایل واقعیت مجازی در یونیتی

دانلود آموزش ساخت بازی موبایل واقعیت مجازی در یونیتی: ویدئو برنامه تور مجازی

در ویدئو دوم ساخت بازی مارپیچ نشان داده شده است. در این بازی به صورت مقدماتی شما یاد میگیرید که چگونه این محیط را بسازید و سپس در آن حرکت کنید. (زبان انگلیسی)

آموزش ساخت بازی موبایل واقعیت مجازی در یونیتی

دانلود آموزش ساخت بازی موبایل واقعیت مجازی در یونیتی: ویدئوبازی مارپیچ

ویدئو سوم، آموزش مقدماتی ساخت بازی انگری بردز (Angry Birds) با استفاده از پلتفرم واقعیت مجازی موتور یونیتی است. این آموزش به زبان انگلیسی ساده و مدت زمان آن 38 دقیقه می باشد.

آموزش ساخت بازی موبایل واقعیت مجازی در یونیتی

دانلود آموزش ساخت بازی موبایل واقعیت مجازی در یونیتی: بازی انگری بردز

برای تست آنچه ساخته اید، حتما نیازی نیست که گوگل کارد برد یا هدست واقعیت مجازی را داشته باشید.

لیبل ها:

واقعیت مجازی یا Virtual Reality که به اختصار با حروف VR نمایش داده می‌شوند عبارتند از تلاش بشر برای برداشتن مرزهای بین فضای واقعی و فضای مجازی. سال هاست که محققین به دنبال راهی برای ادغام کردن فضای مجازی و فضای واقعی هستند و این همه تحقیق برای آسان کردن زندگی انسان‌ها و ایجاد جذابیت در میان مشغله‌های فراوان کاری در اجتماع‌های امروزی که همه درگیر زندگی روز مره هستند ایجاد چنین فضا یی که انسان‌ها را گاهی از خستگی‌ها و مشغله‌های فکری دور می‌کند به شدت احساس می‌شود.

دانلود فیلم آموزش ساخت بازی موبایل عینک واقعیت مجازی در یونیتی، VR، وی آر ویرتوآل ریلیتی واقعیت مجازی سخت بازی موبایل ساخت بازی اندروید ساخت بازی برای ios اپل آموزش ساخت اپلیکیشن موبایل واقعیت مجازی با هدست واقعیت مجازی گوگل هدست آکیلیس هدست وایو Vive هدست Gear VR دانلود آموزش ساخت بازی آموزش ساخت برنامه تور مجازی آموزش ساخت در موتور یونیتی Unity 3d یونیتی سه بعدی یونیتی دوبعدی عینک واقعیت مجازی گوگل کارد برد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.